RADETON FÓRUM 

Videonávody, novinky, zkušenosti uživatelů a vše kolem inženýrských sítí

Podělte se o zkušenosti, jak si usnadnit práci v terénu za pomocí technologií pro měření a záznam průtoku a tlaku.
By admin
#85
Loggery tlaku vody DRULO se snadno osazují přímo na hydranty a na LCD displeji zobrazují okamžitý tlak. Dají se i v terénu rychle naprogramovat pro záznam tlaku v intervalu od 1s. Data lze stahovat buď přes GSM, nebo pomocí USB rozhraní do PC.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s tímto zařízením?
Přílohy
RD522.JPG
RD522.JPG (33.47 KiB) Zobrazeno 90308 x
By Dirhik
#89
Velkou výhodou tohoto systému je možnost snadno naprogramovat datalogger v terénu a taky displej, který zobrazí aktuální tlak ihned po osazení. Velmi obtížně se pro potenciální zloděje demontují, je totiž zapotřebí speciální nástavec :P
By juhanakt
#106
Zajímá mě, zda nelze použít ještě nižší vzorkovací frekvenci, např. až 1/4 nebo 1/8 vteřiny. Jde mi o přesnější chování rázových vln na síti. Omezení do jedné vteřiny je dáno počtem záznamů? Zajímá mě i cena loggeru tlaku. Díky za odpověď.
By Dirhik
#130
Nejnižší vzorkovací frekvence je 10Hz, tedy 10 záznamů za sekundu. Kapacita paměti je cca 1/4 milionu záznamů, takže při této vzorkovací frekvenci nevydrží pamět moc dlouho. Má to ale funkci na zvýšení vzorkovací frekvence při vysokých tlakových výkyvech. Může tedy logovat např. jednou za minutu, ale když je nějaký tlakový ráz, může být zmonitorován 10-ti vzorky za sekundu.
Cena velmi záleží na počtech kusů, ale počítej tak kolem 29.000-33.000 podle příslušenství, když je jen jeden kus.
By juhanakt
#316
Je možné provést zápůjčku těchto loggerů a otestování na naší síti? Řešíme i kalibrace hydraulických modelů a tyto "hydranťáky" by se nám docela hodily.
By Dirhik
#321
Jasně, není problém! Stačí zavolat na naši horkou linku 543 257 777 :-) Budeme rádi, když se pak s námi tady podělíš o zkušenosti...
By Joe
#359
Právě vyšla česká lokalizace obslužného programu DRULO. Rozbalte archiv RAR a XML soubor zkopírujte do adresáře C:\Program Files\Drulo\lang. V nastavení programu vyberte jazyk čeština. Další vydání programu DRULO již bude mít češtinu implementovanou do instalačního balíčku.
Přílohy
(12.21 KiB) Staženo 2609 x
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]